Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти учнівські

Допоможемо знайти універсальний учнівський комплект столів і стільців.
Облаштування шкільного робочого місця, дуже важливе завдання для кожної школи. Шкільні парти діляться на одномісні або двомісні, а ось дизайн парт дає широкий спектр вибору моделей - тому варто вибрати найкращий варіант учнівського комплекту з існуючих на ринку. Як вибрати, де купити, якого постачальника вибрати? Читайте далі.

Вибираючи шкільний комплект, потрібно робити вибір виходячи з нових вимог НУШ. Перш за все варто звернути увагу на:

Безпека. Конструкція наших меблів виготовляється з екологічно чистих, нетоксичних матеріалів, які нешкідливі для дітей. Також парти виготовляються із закругленими кутами. На наших конструкціях ви не знайдете цвяхів, гострих поверхонь або інших дефектів які могли б зашкодити дитині, адже ми дбаємо про якість нашої продукції.

Якість. Діти дуже активні, виходячи з цього ми виробляємо дуже міцну, зносостійку мебель. Будьте впевнені, наші учнівські комплекти прослужать вам дуже довго.

Дизайн. З дизайном все трохи простіше, тут як то кажуть справа смаку. Ми надаємо широкий спектр кольорів ДСП, металеві конструкції також виготовляються в широкій палітрі кольорів.

Функціональність. Дуже важливий аспект щоб парта регулювалася по висоті. Діти в шкільному віці ростуть дуже швидко, тому необхідно, щоб кожен учень відчував себе максимально комфортно. Саме тому ми виготовляємо шкільні комплекти з можливістю індивідуального налаштування висоти столу і стільців виходять з потреб учнів. Також парти можуть бути обладнані додатковими полками під стільницею або гачками для речей. А як щодо регулювання рівня нахилу столу? Таке теж у нас є.

Ергономічність. Будинку Меблів виробляє парти і столи з урахуванням потреб учнів. Сидячи за партою буду виконуватися всі санітарні норми і вимоги (кут нахилу голови учня, правильна осанка, відстань від стільниці до рівня очей та інше.)


Інтернет-магазин «Будинок Меблів» надає широкий вибір комплектів «парта + стілець» всіляких кольорів і конфігурація за низькими цінами від виробників. Вартість таких комплектів прекрасно підійде навіть для самих скромних бюджетів.

 Чому варто працювати саме з нами:
1. Шкільні комплекти регулюються по висоті, тому меблі можливо використовувати на протязі всіх років навчання.
2. Меблі повністю безпечні.
3. Учнівський комплект досить легкий, що дозволить вчителям і школярям вільно переміщувати меблі.
4. Меблі виготовляється з пластиковими заглушки на ніжках, дозволять захистити підлогу від механічних пошкоджень.

На останок скажімо, не зволікайте, вибирайте якісні шкільні меблі за доступними цінами. З усім асортиментом учнівських комплектів можна ознайомиться на сайті, або телефонуйте нам і наші менджери допоможуть підібрати комплексний варіант оснащення шкільного кабінету за найдоступнішими цінами.

Немає товарів

Вгору