Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Подарункові сертифікати

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Всі люблять подарунки, адже так приємно коли ти отримуєш щось має матеріальну цінність і залишає приємні спогади. Напевно, ви не зможете зустріти людину, у якого подарунок не викликає масу позитивних емоцій.

В першу чергу подарунок - це спосіб порадувати іншої людини. Підібрати правильний подарунок не так просто, так як ми повинні точно знати, які захоплення і смаки одержувача подарунка. Але іноді настає такий момент, коли інтереси і потреби іншої людини для нас загадка, і в такому випадку ми часто даруємо гроші, що погодьтеся банально і не дуже привабливо.

Всі ці проблеми вирішує подарунковий сертифікат. Якщо ж ви не впевнені, що краще за все підійде людині, то краще купити грошовий подарунковий сертифікат певного грошового номіналу, а одержувач вже сам підбере собі подарунок самостійно.

Ми надаємо Сертифікати номіналом в 500 грн., 1000 грн. 2000 грн., 5000 грн. і 10000 грн.

Подарунковий сертифікат доречний на будь-якому заході і буде виглядати привабливіше грошей в паперовому конверті. Сертифікат ідеальний подарунок так як, не має статевої або вікової приналежності, його можна дарувати чоловікам, жінкам і дітям. Ще однією перевагою сертифіката є те, що він не має терміну придатності.

Зверніть увагу, оформляючи замовлення, який Ви будете оплачувати сертифікатом, необхідно попередити менеджера, який приймає замовлення.

Наш подарунковий сертифікат, подібний до пластиковій картці, він є попередніми платежем, який дає можливість придбати товар в наших салонах або інтернет магазині на суму, що дорівнює його номіналу.

Сертифікат використовується один раз, тобто при здійсненні покупки номінал сертифіката списується цілком. Якщо вартість вашої покупки менше номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.

У разі, якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару і номіналом сертифікату оплачується готівкою або переказом на банківську карту.

Вгору