Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Столи учнівські

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Купити ергономічний студентський стіл, який буде зручний при навчання і збереже здоров'я учнів, не просте завдання, саме для цього ми склали маленьке керівництво, яке допоможе вам вибрати найоптимальніший студентський стіл.
Будь то ваші діти, студенти або навіть ви, вибір парти може виявитися складним завданням, якщо ви не знаєте, з чого почати! Парти для учнів - один з найважливіших елементів навчальної зони. Без зручною і належної парти, учням важко зосередитися і залишатися продуктивним під час навчання. Без відповідних парт і навчальних місць багатьом студентам доводиться жертвувати своїм комфортом. Може бути важко залишатися зосередженим, що може вплинути на студентське життя і навчання.
Один з найбільш важливих аспектів, який вам необхідно враховувати, - це вибір відповідного навчального столу. Вам нема про що турбуватися, тому що сьогодні ми надамо вам це маленьке керівництво.


Виберіть відповідний розмір столу
Вибір правильного розміру столу повинен бути пріоритетом, коли ви плануєте купити стіл. Якщо стіл дуже вузький або занадто великий.
Обов'язково відміряйте наявний у вас простір, перевірте всі розміри столу по ширині, глибині і висоті. Потім виберіть навчальний стіл, який відповідає розміру місця в вашому кабінеті або класі.
Зверніть увагу на таблицю нижче, в якій відображені відповідності зростання учнів ростовим групам студентської меблів.

Ростова група Зростання учня (см) Середнє зростання учня (см) Шкільний клас Висота стільниці парт (мм) Висота сидіння стільця (мм)

 

Ростова група

Зростання учня (см)

Середній зріст учня (см)

Шкільний клас

Висота стільниці парт (мм)

Висота сидіння стільці (мм)

4

145-160

150

1-3 клас

640

380

5

160-175

165

4-7 клас

700

420

6

175-190

180

7-11 клас

760

460

7

190

і вище

195

коледжі, технікуми,
ВНЗ

820

500

 

Якщо у вас виникають з цим проблеми, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, які зможуть виїхати до вас на виміри.


Виберіть відповідну форму столу для вас
Після того, як ви вибрали правильний розмір, вам потрібно вибрати форму столу, яка вам найбільше підходить. Як правило, ви можете вибрати прямокутний стіл або стіл по менше на одного учня, в залежності від того, скільки місця у вас є для навчальної кімнати.
Студентам, що вивчають мистецтво і дизайн, може знадобитися більш довгий стіл і більше робочого місця для створення виробів, а також можливість розміщення альбомів для малювання, художнього приладдя і багатьох інших предметів у міру необхідності.


Виберіть відповідний стіл з місцем для зберігання речей
Щоб студенти могли зосередитися на навчанні, потрібно утримувати в порядку свій письмовий стіл і місце для навчання. Для цього може знадобиться письмовий стіл з належним місцем для зберігання речей, щоб все було організовано.
Кращі столи, які ви можете отримати, - це столи з вбудованим полками. Це відмінне компактне рішення, студенти зможуть скласти все необхідне під стільницю і одночасно отримати все необхідне під рукою. Будь то книги, канцелярські товари та багато іншого, все це можна зберігати на полиці.


Знайдіть ідеальне поєднання кольорів
Після того, як ви вибрали правильний розмір і тип столу, переконайтеся, що ви вибрали стіл, які зможе доповнити дизайн вашого приміщення і зробити його більш привабливим. Гарний дизайн, приємний для очей, підвищить продуктивність студентів під час навчання. Виберіть правильну колірну схему, яка посилить бажання працювати і вчитися.
Ознайомтеся з широким асортиментом студентських столів на dommebeli.com.ua і знайдіть товари на будь-який смак і гаманець. Столи доступні в різних кольорах, мобільності і функціональності. Ми пропонуємо студентські столи найвищої якості на будь-який смак і гаманець.
Купівля в нашому інтернет-магазині дає впевненість в отриманні високоякісних меблів з відмінним сервісом.

Вгору