Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стільці для дитячого садка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Що слід враховувати при купівлі дитячих стільців.


Прийшов час купити нові стільці для дитячого саду, але кількість доступних варіантів може бути величезним. Щоб допомогти вам вирішити, який з них найкраще підходить для ваших конкретних потреб, ми надали вам п'ять основних критеріїв, які слід враховувати.


Ростова група.

Чи будуть ці стільці використовуватися в основному для класів дитячого саду, або вони також можуть використовуватися для дітей старшого віку? При виборі стільця важливо враховувати це питання, щоб ви купили стільці, які підходили б дітям. Стільці доступні з різною висотою сидіння для учнів будь-якого віку. Ці висоти вимірюються від підлоги до поверхні сидіння. Ви можете слідувати цьому правилу, щоб виміряти свої існуючі стільці і замовити інші стільці того ж розміру, або використовувати наведене нижче керівництво при замовленні в перший раз. Якщо стільці призначені для використання в різних вікових групах, або придбайте стільці різних розмірів для кожного віку, або купіть стільці такої висоти, які підходять для самих старших в групі, оскільки для стільців краще бути занадто великими, ніж занадто маленькими. Але найкращим варіантом, будуть стільці регульовані по висоті.
 

Ростова група

Зріст дитини (см)

Середній зріст (см)

Висота сидіння стільця (мм)

00

до 85

75

180

0

85-100

90

220

1

100-115

105

260

2

115-130

120

300

3

130-145

135

340

 

Мобільність
Подумайте, як будуть використовуватися стільці. Чи будуть стільці переміщатися по класу протягом дня для спільної роботи? Чи будуть вони регулярно переміщатися з кімнати в кімнату або використовуватися в просторі, що виконує подвійну функцію? Якщо це так, подумайте про мобільний стільці, яке легко складати. Використання гнучкої меблів, яку легко переміщати по кімнаті і зберігати, заощадить вам час і гроші. Найкращим варіантом стануть стільці «ISO», їх перевага в тому, що вони легко штабелюються (складаються) стопками, що допоможе заощадить вам місце.


Колір

Колір сидінь, який ви вибираєте, залежить як від тону, так і від практичності. З прагматичної точки зору, якщо ви передбачаєте, що ваші учні розфарбовують стільці або здійснюють інші форми помірного вандалізму, чорний або темно-синій будуть хорошим вибором. Якщо ви шукаєте певний тон для свого класу, синій колір заспокоює нерви, зелений збуджує почуття, а фіолетовий стимулює творчу частину мозку.


Матеріал
Зверніть увагу на матеріал стільців. Ви віддаєте перевагу металеви стільцям, а може вам більше підійдуть дитячі стільці з дерева. Так що, варто вибрати. Стільці з металу важать менше, а отже їх легко переміщати, з іншого боку дитині легше його перекинути. Ще один невеликий плюсом металевого стільця в тому, що його легше відмити від плям. Безумовно, у кожного свої вподобання і смаки, проте ви можете бачити, що сучасні металеві стільці нічим не поступаються дерев'яним.

Вгору