Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Меблі для дитячого садка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячий садок важливий аспект в житті дитини, адже саме тут закладається фундамент для майбутнього розвитку дитини. В першу чергу все залежить від вихователів, але також не мало важливу роль в цьому розвитку відіграє меблі, з якої буде взаємодіяти дитина.

Найчастіше дитячі меблі в садки набувають за принципом ергономіки і ціни, але не варто забувати, що меблі також повинна задовольняти вимогам і очікуванням самих батьків.

Розглянемо ряд найважливіших параметрів при виборі дитячих меблів.

 

Ціна. Найчастіше дитячі сади це державні установи з вельми обмеженим бюджетом і важливим параметром при виборі меблів стане її низька ціна. У нашому інтернет магазині Ви знайдете ідеальне співвідношення ціни і якості меблів.

 

Ергономіка. «У дитячому садку кожне місце на вагу золота.» При виборі дитячих меблів варто звернути увагу, що в дошкільному віці, дитина росте найшвидше. Тому ми пропонуємо регульовані столи і стільці.

Наша регульована меблі добре адаптується до віку дитини. Це дуже важливо, адже якщо стіл або стілець будуть ідеально підходити за розмірами, то і малюкам буде набагато зручніше займати і їсти, що в свою чергу дозволить зберегти йому правильну поставу.

 

Екологічність. Меблі для дитячого садка повинна бути виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів. Кращим матеріалом в цьому плані виступає натуральне дерево, але такі меблі коштує недешево і доступна далеко не кожному. Таким чином, меблі з ДСП є ідеальним варіантом. Для екологічності цього матеріалу сполучні смоли, які виробники використовують при виготовленні ДСП, виділяють шкідливий для людини формальдегід. ДСП за допомогою якого ми виробляємо нашу продукцію, має клас емісії E1, що означає, що цей матеріал має низький рівень освіти формальдегіду і може бути використаний у виробництві дитячих меблів.

 

Безпека. Оскільки малюки постійно рухаються, варто звернути увагу на відсутність гострих кутів, щоб виключити можливість випадкових травм. Також висока меблі повинна бути стійкою, щоб її не можна було перекинути.

Купуючи наші меблі ви можете бути впевнені, що вона проводиться на найвищому рівні, тому за безпеку дітей можна не турбуватися

 

Естетичність. Вибираючи колір меблів для дитячого садка, потрібно враховувати такий важливий параметр як естетичність, тобто вплив кольору на самопочуття дитини.

Червоний - це колір активності (пов'язаний з вогнем). Тривала дія сприяє надмірного збудження, стомлюваності і дратівливості. Синій (асоціюється з кольором нічного неба) - спокій, розслаблення. Зелений (асоціюється з молодою зеленню) - енергія, витривалість. Жовтий - (асоціюється з мріями). Діти люблять прості, веселі кольори.

Звідси випливає, кольору відображають природні емоційні потреби дитини. Тому для зони сну більше підходить синій, а ось для ігрової зони цілком підійдуть жовтий, зелений і навіть червоний. Щоб зменшити інтенсивність, червоний колір, звичайно, можна «затемнити» білим, використовуючи невеликі предмети меблів, а не колір стін і підлоги. Для стін і стелі взагалі не використовуйте насичені кольори, щоб не викликати у дитини стомлюваність.

Наші меблі продається в різноманітних кольорах, що дозволить задовольнити природні емоційні потреби дитини.

 

Вгору