Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шафи-купе

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

6 головних порад щодо вибору ідеального Шафи-купе.


«Чистий спальня, акуратний розум» - не можна заперечувати, що середовище, в якому ви спите, може мати значний психологічний ефект. Неорганізована спальня може збільшити рівень стресу, вплинути на якість вашого відпочинку і стати практичним подразником!
Наявність відповідного місця для зберігання речей необхідно для перетворення вашої спальні в притулок без безладу, а ретельно підібраний шафа - предмет меблів, який, швидше за все, забезпечить простір для більш організованого життя.
Шафи-купе ідеальний варіант, адже розсувна конструкція усуває необхідність відкривати двері назовні і відмінно підходить для обмеженого простору.

1. Застосування
На ринку шаф-купе надані сотні різних видів шаф: подвійні, потрійні, дзеркальні, що вбудовуються і т. Д. Це просто каркас - як тільки ви відкриєте двері, у вас з'являться необмежені можливості комбінацій і конфігурацій простору: ящики, полиці, штанги для одягу , полиці для взуття і ряд інших можливостей які можна вбудувати всередину.
Перш за все, перше питання, яке ви повинні задати собі, - яке місце для зберігання вам потрібно в першу чергу? Підвісне місце для одягу, полиці для взуття, ящики для одягу, косметики або аксесуарів або їх комбінація?
Після того, як ви точно визначилися, для чого буде використовуватися ваш гардероб, ви можете подумати про функціональні можливості, які він повинен виконувати, що допоможе вам визначити як зовнішні, так і внутрішні особливості, які вам необхідні.

2. Функціональність
Важливо знати, скільки місця вам потрібно, щоб повісити одяг, в залежності від вашого типу одягу. Якщо ви плануєте тримати вишукане довгі пальто, вигадливе вечірні сукні і невигадливі халати в своїй шафі, а не де-небудь ще в будинку, вам, ймовірно, знадобляться тремпелів, які оптимізують всю висоту вашого гардеробу, а ось костюми, джемпери і короткі сукні можуть зручно висіти в шафі з половинною висотою.
Коли справа доходить до полиць і ящиків, ще раз гарненько подумайте, що ви хочете в них зберігати. Багато шафи можуть запропонувати супер-інноваційний дизайн інтер'єру з вбудованими ящиками для прикрас або полицями для взуття, а також регульовані отвори, які дозволяють розширити можливості облаштування простору, дозволяючи зменшити безлад і усунути необхідність в додаткових меблів в спальні.
Також важливо враховувати глибину полиць - наявність більш глибокої полки створює більше простору.
Придбайте шафа з висотою якомога вище до стелі, щоб максимально збільшити простір для зберігання - це простір може бути неоціненним для зберігання запасних постільних речей та випадкових предметів.

3. Розмір
Наскільки великим повинен бути шафа-купе? Наскільки вам потрібно! Але не більше, ніж ви зможете помістити в своїй кімнаті. Якщо у вас маленька спальня, ви повинні знати наскільки дорогоцінна площа статі. Так що думайте вгору. Перестаньте витрачати даремно простір на підлозі і почніть мислити вертикально.
Вам потрібно точно виміряти простір, в якому ви хочете розмістити гардероб. Зверніть увагу на мінімальну і максимальну ширину, а також глибину і висоту. Це стане в нагоді, коли ви будите вибирати шафи-купе, так як ви можете відразу не звертати уваги на все, що трохи менше або більше від ваших ідеальних розмірів. Також важливо переконатися, що у вас достатньо місця, щоб з комфортом встати перед шафою і відкрити дверцята і ящики.
Гардероби бувають двох видів: повністю вбудовані на всю довжину і висоту або окремо стоять (стандартні розміри ШхГхВ). Для тих, у кого є трохи більше грошей, може купити замовний шафа, який буде спроектований повністю під ваші запити, який буде займати довжину і висоту стіни. Це може бути гарною ідеєю для кімнат з незручними нішами або незвичайними кутами.
Подумайте, де саме буде розміщена шафа (точно визначитеся з місцем), оскільки громіздкий предмет меблів часто складно переміщати, також пам'ятаєте, що в багатьох кімнатах є тільки одне підходяще місце для предмета такого розміру. Велика частина виробників виготовляють шафи глибиною не менше 45 см, чого цілком достатньо.
Якщо ваш бюджет дозволяє, ми б порадив вибрати шафа-купе з максимальною шириною - зайвий простір ніколи не буде зайвим. Також підбирайте шафи, які по максимуму займають простір стелі, щоб максимально збільшити місце для зберігання. Це простір може бути неоціненним для зберігання зайвих постільних речей, сезонних або випадкових речей, які не використовуєте.

4. Види гардеробних
Після того, як ви точно визначили свої вимоги до функціональності, ви можете приступити до розгляду доступних типів шаф.
Перше, що потрібно зробити - це вибрати окремо стоїть шафа або повністю підігнаний. Пристосований дизайн відмінно підходить для кімнат з дивними кутами, незручними нішами або похилими стелями.
Основні види шаф-купе:
Вбудовані. Найчастіше виготовляються за індивідуальним проектом, так як вбудовуються в стіну, нішу або кут приміщення. Його стінами, підлогою і стелею стають частини кімнати.
Це пов'язано з тим, що вся його конструкція вбудована в якусь нішу або кут певного приміщення. Деякі частини кімнати стають його стінами, підлогою і стелею, тому все залежить від їх розмірів і характеристик. В результаті майже не існує вбудованих шаф з власної задньої або бічною стінкою. Розглянемо докладніше, що таке вбудовані шафи-купе.
Кутовий. Вони мають форму літери Г, коли дві шафи з'єднані одним кутом. Бувають трикутні (в цьому випадку вони відмінно вписуються в кут кімнати) і трапецієподібні (теж вбудовуються в кут, але при цьому мають додаткові бічні секції).
Корпусні шафи-купе. Ці шафи відрізняються наявністю нижньої, бокової, верхньої та задньої стінок. В результаті утворюється єдина структура. При переміщенні шафи в інше місце корпусне виріб можна легко розібрати і транспортувати без втрати зовнішнього вигляду і функціональності.
Радісно шафи-купе. Відмінною рисою є закруглені за формою двері.
Обтічна форма такого шафи-купе порадує всіх любителів витончених вигнутих ліній. При мінімальному використанні простору така конструкція дуже функціональна.
Якщо говорити про те, якими бувають шафи-купе з радісних дверцятами, то їх буває кілька видів: увігнуті, вигнуті, хвилясті і комбіновані.
Цей вид шафи-купе можна встановити в будь-якому приміщенні. У вітальні він додасть інтер'єру вишуканості і буде виглядати дуже презентабельно. У спальні його округлі лінії додадуть інтер'єру м'якості і гармонії.

5. Стиль
Дизайн цього великого предмета меблів вносить великий вклад в загальну тематику і смак кімнати.
Невеликі штрихи, такі як ручки, також можуть вплинути на загальну привабливість шафи-купе. Незалежно від того, чи виберете ви декоративні скляні ручки, тонкі ручки з матовим хромом або ручки для кілець, ці тонкі помічники можна налаштувати і поліпшити загальну стилістику.
Також подумайте, чи хочете ви доповнити свій гардероб іншими предметами меблів, такими як тумбочка, комод або туалетний столик.

6. Матеріал і оздоблення
Матеріал, колір і обробка поверхні вашого гардеробу багато в чому визначають його стиль, а також рівень практичності, який він може запропонувати. Доступно безліч варіантів, в тому числі модульні, що означає, що ви можете змішувати і поєднувати, щоб створити індивідуальний вид, унікальний для вас!
Масив дерева: один з найбільш часто використовуваних матеріалів, масив дерева міцний і зносостійкий, кожен з яких дає своє відчуття і ефект.
МДФ або ДСП: поширені варіанти в наші дні, вони є економічними, економічними і досить міцними матеріалами для гардероба.
Глянсова обробка: це блискуча обробка, яка надає вашій кімнаті сучасний вигляд, доступна в основному в чорному, білому або дуже світлих тонах.
Матова обробка: м'яка матова обробка гарантує, що ваша меблі не буде конкурувати з іншими меблями в кімнаті і легко впишеться в будь-який інтер'єр.
Скло і дзеркала: завдяки відображенню світла непрозоре скло або дзеркала надають кімнаті додатковий вимір і створюють яскравий ефект, який доповнює більшу частину інтер'єру.
Пофарбована оздоблення: шафа може бути пофарбований в різні кольори, що надає йому більш сільський, свіжий, вишуканий або богемний вигляд, в залежності від ваших стильових переваг.

Вгору