Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Столи для дитячого садка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Як вибрати кращий дитячий письмовий стіл.


Багато батьків зазвичай виявляються в скрутному становищі, коли справа доходить до вибору ідеального робочого столу для дітей. Звичайно, у дітей абсолютно унікальні риси характеру в порівнянні з дорослими, тому потрібно бути дуже обережним при виборі столу для них. Що ж, чинники, які ви як батько можете враховувати при виборі дитячого столу, широкі і різноманітні. Отже, які з найбільш важливих факторів слід враховувати?

Вік дитини
Ваша дитина росте з кожним днем, і є ймовірність, що те, що ви купуєте для нього сьогодні, може не знадобитися їм у майбутньому. Те ж саме і з дитячими столами, так як вік вашої дитини багато в чому визначає, яку меблі ви можете для нього купити. Завжди намагайтеся купувати для них дитячі меблі, з якої вони не виростуть занадто швидко, скажімо, за кілька місяців, замість цього прагнете до тієї, яку вони зможуть комфортно використовувати протягом наступних 2-3 років у міру зростання. Це також заощадить вам витрати на те, щоб час від часу купувати нові меблі.
Питання вибору столу під вік дитини вирішують столи з регульованою ростовой групою. Найчастіше такі столи надані у вигляді металевого каркаса і ДСП стільниці з можливістю регулювання висоти. Так наприклад в нашому інтернет-магазині представлений ряд столів не тільки на металевому каркасі, а й столи повністю виготовлені з ДСП з можливістю регулювання висоти.

Особистість дитини
Багато батьків кажуть, що коли справа доходить до меблів, дітям важко догодити. Але цього не повинно бути, якщо ви добре розумієте особистість своєї дитини. Основне правило, коли справа доходить до вибору дитячого письмового стола, - переконатися, що це не звичайний стіл, а той, яким дуже цікаво користуватися. Привабливий чи дитячий стіл, на якому ви зупинилися? В іншому випадку виберіть що-небудь яскраве, веселе або яскраве. І якщо вони можуть наклеїти на нього своїх улюблених героїв мультфільмів, це величезний плюс. Дитячий стіл, який пропонує цю опцію, зазвичай гарантує, що наклейки можна легко видалити, не пошкодивши стіл.
Ми пропонуємо широкий вибір дитячих столів на будь-який смак з можливістю комбінувати різне поєднання кольорової палітри виходячи з смаку вашої дитини.

Комфорт за столом.
На відміну від дорослих, діти намагаються приховати свій дискомфорт. І в більшості випадків їм буде дуже складно використовувати стіл повторно, якщо вони будуть асоціювати його з дискомфортом. Тому переконайтеся, що стіл добре їм підходить, і що їм легко дістатися до предметів на столі, не просячи вашої допомоги. В основному це буде визначатися віком дитини, для якого ви купуєте дитячий стіл.


Місця для зберігання.
Хороший дитячий стіл також повинен давати їм можливість легко розпоряджатися своїми речами. Щоб це було можливо, у дитячого письмового стола, який ви розглядаєте, повинні бути ящики, в яких вони можуть зберігати свої речі. Такий дитячий стіл гарантує, що речі (наприклад канцелярські), які ви купуєте для них, прослужать довго, і вони зможуть їх безпечно зберігати.

Безпека столу
Діти любить стрибати, отже стіл з дуже гострими краями представляє для них серйозну небезпеку. Тому ще одна дуже важлива річ, яку слід враховувати при покупці дитячого столу - це заходи безпеки на дитячому столі. Тому, коли ви йдете в магазин за дитячим столиком, вибирайте той, на якому є заходи безпеки, такі як закруглення кутів на столі. З таким столом, якщо ваша дитина випадково вдариться об нього, отримає мінімальні пошкодження.

Довговічність
Довговічність матеріалу, з якого виготовлений стіл, також дуже важлива. Дітям властиво перекидати стіл або стрибати, просто використовуючи його самими нетрадиційними способами. Тому, якщо стіл зроблений з міцного матеріалу, він прослужить довгий час і заощадить вам гроші на покупку нового.

Розмір столу
Дуже важливо враховувати розмір столу. Основна причина цього в тому, щоб у дитини було достатньо місця, де він міг би грати і робити все з максимальним комфортом. Дитячий стіл, який дуже великий і не враховує цю обставину, значно обмежить комфорт.

Вартість столу
Не можна заперечувати, що ваш бюджет буде відігравати велику роль у виборі столу, який ви збираєтеся купити для дитини. Дитячий стіл зазвичай ніколи не буває дешевим, тому ви повинні дійсно враховувати вартість столу, який ви збираєтеся купити, і наскільки добре він відповідає потребам, викладеним вище. Не піддавайтеся спокусі купити дуже дешевий стіл, який легко зламається, так як в майбутньому це може обійтися вам ще дорожче, ніж купити відразу хороший стіл.

Тому коли ви відправляєтеся за дитячим столиком, переконайтеся, що ви розумієте який розмір столу вам потрібен, щоб він враховував вік дитини. Виберіть колір столу виходять з переваги дитини. До того ж переконайтеся, що дитячий столик буде легко використовувати в будь-який час. Крім того, постарайтеся визначити, чи є на столі для дітей достатньо місця для зберігання речей. Нарешті, чи безпечний для них стіл?

Вгору