Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стінки для дитячого садка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Змалку ми хочемо розвивати в наших чад почуття порядки і відповідальності, і в цьому нам допоможуть дитячі стінки. Всі ми знаємо, що маленькі діти люблять проводити час з іграшками, і часто вони залишають іграшки на тому місці, де і грали, але ж їх потрібно складати і розставляти по своїх місцях. Дитяча стінка для садочків - це найважливіша частина інтер'єру, яка допоможе навчитися порядку.

 

У дитячих установах, або садках, для формування затишної атмосфери використовується спеціалізована дитяча меблі, яка істотно відрізняється від домашньої, комерційної або офісних меблів.

 

Ми знаємо, що дитячі меблі повинні відповідати ряду характеристик:

 

Екологічність. При виробництві меблів використовується ДСП з класом емісії E1, так ви можете бути впевнені, що здоров'ю вашої дитини нічого не загрожує.

 

Зручність. Висота полиць в дитячих стінках повинні бути оптимальної висоти, щоб дитина могла з легкістю дістати потрібну іграшку.

 

Місткість. Велика кількість полиць, шафок, тумб та інших складових елементів дозволять вмістити якомога більше корисних, потрібних і цікавих предметів.

 

Безпека. Оскільки малюки постійно рухаються, варто звернути увагу на відсутність гострих кутів, щоб виключити можливість випадкових травм. Також висока меблі повинна бути стійкою, щоб її не можна було перекинути.

 

Дитячі меблі повинна бути красивою і яскравою. Вибір кольору грає дуже важливу роль при виборі дитячих стінок, адже колір відображають природні емоційні потреби дитини. Тому для ігрової зони цілком підійдуть жовтий, зелений і навіть червоний кольори.

 

Наш інтернет-магазин надає цікаві, практичні і оригінальні стінки. Серед запропонованих варіантів варто виділити модульні стінки імітують різні предмети. Ми можемо запропонувати дуже цікаві моделі, такі як «Квіткова галявина», «Звірята», «Казковий експрес». Адже набагато веселіше грати з м'якими іграшками на тлі стінки «Звірята», або завантажувати і вивантажувати вагони іграшками перед подорожжю на поїзді «Казковий експрес».

Вгору