Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Меблі для школи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Діти - це наше майбутнє, адже саме вони змінюють звичний уклад життя і роблять нові відкриття. Все це досягається за рахунок накопиченого багажу знань, отриманих від попередників і вчителів. Ми знаємо що значну роль в отриманні знань займають викладачі, діти, а також їхні батьки, але ми можемо забувати, що важливу роль також займають обстановка, затишок і комфорт, адже якщо дитині неприємна обстановка в класі, то вчиться буде складно.

 

Діти в перші роки свого життя розвиваються, граючи на вулицях або в дитячих садах і приходячи вперше в навчальні заклади, стикаються з тим, що молодому організму необхідно звикати до нових навантажень, тому основним завданням при виробництві меблів є забезпечення зручності та зниження навантажень на хребет.

 

Наш інтернет-магазин готовий задовольнити ряд критеріїв при виборі шкільних меблів. При виборі столів і стільців необхідно, щоб вони відповідали росту дитини. Так як діти дуже швидко ростуть, у багатьох навчальних закладах при виборі меблів пріоритет падає на регулюються парти і стільці.

 

Також важливу роль відіграє міцність меблів, адже навіть дисципліновані і виховані діти бавляться, сидять на партах, гойдаються на стільцях. Але ж не кожна меблі здатні витримати подібне ставлення до себе, саме з цієї причини - критерій міцності - це те, до чого потрібно ставитися дуже трепетно.

 

Діти люблять грати в рухливі ігри, бігати, штовхати один одного і все це нерідко супроводжується падінням і ударами. Саме з цієї причини шкільні меблі виробляється з округленими кутами, щоб знизити кількість травм.

 

Всі ми турбуємося про майбутнє здоров'я свого чада, з цієї причини вся шкільна меблі виготовляються з екологічно безпечних матеріалів. При виробництві меблів не допускається використання токсичною фарби або лаку. При фарбуванні меблів використовуються склади, які не мають різкого запаху, тому що виготовлені з натуральних інгредієнтів.

 

За відповідності всіх меблів перерахованим вище критеріям, ви можете бути впевнені що ваші діти будуть відчувати себе комфортно і затишно, отже, ніщо не буде заважати їм отримувати знання.

Вгору