Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Урни

Вулична урна - невід'ємна риса, без якого неможливо уявити сучасне облаштування будь-якої території.

У кожної урни є ряд своїх особливостей і конфігурацій. Основним параметрами при виборі вуличної урни, є її функціональні призначення. Ми ж розглянемо вуличні урни які застосовуються для благоустрою вуличних, паркових або садових зон.

Отже, в першу чергу визначимося з розмірами. Розмір урни потрібно вибирати виходячи і пари факторів частоти прибирання та її місце розташування.

По-друге монтаж. Можна розглянути стаціонарні урни з фіксацією в бетон або на анкер, щоб захистити урну від крадіжки або перекидання. Або ж можете придбати переносну урну.

По-третє розглянемо їх функціонал.

Є ряд урн у яких передбачений обертається бункер. Поворотний механізм полегшить її очищення. Якщо ви плануєте встановлювати урну під відкритим небом, рекомендуємо вибрати модель з отвором для зливу води, або гратчасту урну, що зменшує корозію, і збільшує термін служби.

Ряд наведених особливостей розглянемо на прикладах урн нижче

Чудовим прикладом фіксує урни - Дельта переносна

Урна переносна Дельта знайде своє місце в будь-який парковій зоні міста. Зручний дизайн і невелика вага дозволяють переносити її в будь-яке місце, через що вона отримала особливу популярність на літніх майданчиках, відкритих кафе і інших подібних точках. Також широко використовується в торгових центрах та інших організаціях. Незважаючи на скромні габарити, урна досить містка, тому дозволяє не спустошувати бак протягом декількох днів. Урна для сміття проводиться з міцного перфорованого листа сталі товщиною 1 мм, покритою спеціальною порошковою фарбою, тому протягом довгого часу не. У бак можна помістити сміттєвий пакет, а при бажанні - просто перевернути бак, віджавши спеціальний фіксатор біля основи. Фіксатор не дає баку перевернутися в процесі експлуатації. Урна дуже стійка завдяки міцним ніжок.

Чудовим прикладом фіксує урни - Дельта одноопорного, стаціонарна.

Урна Дельта з однією опорою гармонійно вписується в будь-який пейзаж. Вона експлуатується в паркових зонах, встановлюється поблизу магазинів, підприємств, організацій, на зупинках громадського транспорту. Проста конструкція і доступна ціна відразу привертають увагу, тому урна для вулиці Дельта користується великим попитом. Урна для сміття проводиться з міцного перфорованого листа сталі товщиною 0,5-1 мм. Виріб покрито порошкової поліефірної фарбою, яка забезпечує його збереження. Наявність спеціального фіксатора не дає урні довільно перевертатися, а при необхідності, віджавши фіксатор, можна витягти сміття, просто перекинувши урну. Кріплення урни до поверхні здійснюється шляхом бетонування.

Характеристики

- короб для сміття виготовлений з перфорованого металу;

- закріплений на поворотній осі і зафіксований щодо основи за допомогою пружинного замка;

- може використовуватися з пакетом і без нього;

- всі частини урни пофарбовані поліефірної порошковою фарбою;

Характеристики

- кріпиться за допомогою бетонування;

- може бути залита асфальтом;

- короб для сміття виготовлений з перфорованого металу;

- закріплений на поворотній осі і зафіксований щодо основи за допомогою пружинного замка;

- утримує стійка - труба;

- може використовуватися з пакетом і без нього;

- всі частини урни пофарбовані порошковою фарбою;

 

Деякі урни укомплектовані відрами, що дозволяє економити на придбання сміттєвих пакетів (відро окупається середньому на шість місяців, якщо порівнювати з пакетами).

Ряд урн обладнані попільничками, такі урни варто встановлювати в місцях куріння.

 

 

Урна Принц - це відмінне рішення для сміття. Металева урна служить для збору і накопичення побутового сміття в громадських місцях у торговельних центрів, адміністративних будівель, на вулицях міст, на площах, садово-паркових зонах і т.п.

- зовнішній корпус виготовлений з високоміцної калиброванной смуги 6х30 мм;
- всі деталі урни пофарбовані поліефірної порошковою фарбою;

- кріпиться анкерними болтами й бетонується в дорожнє покриття;

Урна «Принц»

 

Урна «Принц» з баком

 

Урна «Принц» з баком і попільничкою

 

 

Урна Принц без бака під пакет - міцне і якісний виріб, яке доповнить інтер'єр будь-якого приміщення. Вона дозволяє використовувати сміттєві пакети різних розмірів, тобто ви не прив'язані до обсягу бака і можете самі регулювати наповнюваність збірки.

Практична урна з баком Принц - оптимальний вибір для точок з перебуванням або проходженням великої кількості людей. Усередині обрешітки розташований сміттєвий бак з ручкою, завдяки якій його можна без проблем виймати після заповнення.

Додатково урна має попільничку, що дає можливість убезпечити вміст сміттєвого бака від займання при попаданні в нього недопалків. Вона вигідно комбінує в собі два сміттєзбірника в одному. Вгорі є вставка для гасіння недопалків.

 

 

Підійти до вибору урни стоїть так само ретельно, як і до будь-якої іншої деталі. Погана збірка, неякісну сировину або невірно підібраний літраж урни, все це може істотно знизити експлуатаційний термін.

Немає товарів

Вгору