Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дошки аудиторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Як вибрати відповідну дошку

Не знаєте, як вибрати кращу класну дошку? Ми допоможемо вам вибрати правильною дошку.

 

Розглянемо кілька видів шкільних дошок:

 

Крейдові дошки

Крейдові дошки - найчастіше зеленого кольору, вона спеціально призначена для крейди і має найкращі зносостійкі властивості, що дозволяє прослужити дуже довгий термін. Петлі здатні витримати додаткові створки.

Робоча поверхня дошки металева, з магнітними властивостями і спеціальним ізносостійким покриттям, що дозволяє крейді легко на неї лягати і не ковзати (писати можна навіть при невеликому натисканні). Задня частина поверхні МДФ товщиною 6 мм. Профіль виконаний з анодованого алюмінію. Для зручності дошка оснащена пластиковим ергономічним лотком

Крейдові дошки виробляються в таких розмірах:

Габаритні розміри дошки: 4000х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 3000х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 2000х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 1500х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 1200х1000 мм.

Маркерні дошки

Найголовнішим плюсом даної дошки виступає те, що на ній не накопичується пил від крейди, адже завжди потрібно пам'ятати про здоров'я дихальної системи дітей. Маркер більш екологічний, особливо він хороший для тих у кого схильність до алергії. При використанні такої дошки на одязі і пальцях рук більше не будуть білі плями від крейди. Для витирання дошки більше не потрібно мочити ганчірку.

Написи маркером легше читати, адже кольори маркерів відмінно виділяються на білій поверхні. Також важливою перевагою білої дошки є те, її можна використовувати як поверхню для перегляду зображення з проектора.

Робоча поверхня дошки металева, з магнітними властивостями і спеціальним маркерним покриттям, що дозволяє легко працювати з маркером. Задня частина поверхні МДФ товщиною 6 мм. Профіль виконаний з анодованого алюмінію. Для зручності дошка оснащена пластиковим ергономічним лотком

Маркерні дошки виробляються в таких розмірах:

Габаритні розміри дошки: 3000х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 2000х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 1500х1000 мм.

Габаритні розміри дошки: 1200х1000 мм.

Комбіновані дошки

Все що потрібно знати про подібні дошки, так це що, вони поєднують в собі переваги як млявий так і маркерной дошок.

Робоча поверхня дошки металева, з магнітними властивостями і спеціальним зносостійким покриттям. Дана дошка поєднує в собі поверхні як для крейди так і для маркера. Задня частина поверхні МДФ товщиною 6 мм. Профіль виконаний з анодованого алюмінію. Для зручності дошка оснащена пластиковим ергономічним лотком

Комбінована дошка виробляється в таких розмірах:

Габаритні розміри дошки: 3000х1000 мм.

2. Гарантія

Гарантії сильно відрізняються від однієї дошки до іншої. Неможливо подивившись на дошку для крейди в день її установки і дізнатися, чи буде вона також виглядати через два роки. Деякі поверхні гарантують захист подряпин, але не плям, в той час легко схильні до механічних пошкоджень але не залишають плям і вельми довговічні, тут так би мовити, вибір за вами.

Купуючи дошку в Будинку меблів ви можете розслабитися, купивши дошку в нашому інтернет магазині ми надаємо гарантію терміном на один рік.

 

3. Дошку вельми легко встановити

Перед замовленням дошки переконайтеся, що вона не дуже велика, щоб пройти через сходові клітки або дверні прорізи, необхідні для транспортування в клас, де вона буде встановлена. Якщо ви вважаєте, що це може бути проблемою, ви зазвичай можете замовити дошку в двох окремих секціях, які можуть поміститися в вузькому просторі.

При покупці дошок слід враховувати безліч інших факторів, наприклад:

• Магнітна або немагнітна поверхню

• Настінні або мобільні дошки

• Звичайна біла дошка або дошки з відтінком

• Алюмінієва або дерев'яна рама

• Поверхня для маркера або поверхню для крейди

4. Чи буде дошка використовуватися в якості проекційної поверхні?

Білі дошки зазвичай використовуються в якості проекційних поверхонь. Якщо ви збираєтеся виконувати значну проекцію, матова поверхня забезпечить кращий огляд. Матова поверхня зменшує відблиски, тому люди, які переглядають презентацію, не будуть відчувати напруги очей, і тому проектуються предмети не «губляться» через відблисків, викликаних блискучими поверхнями.

Вгору