Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шезлонги

Як вибрати кращий шезлонг для вашого саду

 

Вам потрібно освіжити відкритий майданчик перед влітку? Шезлонги можуть стати прекрасним доповненням. Ось 10 порад, як вибрати найкращий шезлонг для будинку.

 1. Простір

Скільки у вас вільного місця? Шезлонги зазвичай займають досить багато місця, тому візьміть до уваги розміри приміщення і місце, де можна розмістити шезлонг. Оскільки шезлонги часто відкидаються, вони можуть займати додатковий простір, якщо в відкинутому положенні ніжки будуть розташовуватися по обидві сторони від шезлонга. Для економії місця або для невеликих ділянок шукайте ніжки, які розміщуються в центральній частині шезлонга.

 2. При повному або частковому відкидання

Ви хочете полежати на сонці або сісти і почитати книгу на шезлонгу? Їли те й інше, або ви схильні повністю лягти, тоді варто переконатися, що шезлонг може відкидатися в горизонтальне положення. Шезлонги з неплоским сидінням і спинкою НЕ будуть лежати рівно.

 3. Форма шезлонга.

У той час як деякі вважають за краще повністю плоску поверхню, інші можуть віддати перевагу відчуття більш «затишного» шезлонга, в якому є невелике заглиблення, в якому можна сидіти. Невелике занурення може усунути відчуття ковзання вперед, що підвищить комфорт.

4. Каркас

Більшість шезлонгів виготовляються з сталевим або алюмінієвим каркасом. Вибір каркаса буде залежати від загальної дизайнерської схеми ділянки і придатності матеріалу для клімату. Варто поговорити з продавцем або виробником, щоб зрозуміти, який матеріал краще всього підходить для вашого будинку.

 5. Матеріал

Вибір матеріалу істотно вплине на довговічність шезлонга. «Наприклад, високоякісний сітчастий матеріал, означає, що він завжди буде повертатися до своєї первісної щільності після використання, уникаючи візуального просідання матеріалу, що спостерігається в більш дешевих матеріалах у міру зносу».

 6. Матрац для шезлонга

Матрац для шезлонга додають задоволення відпочинку. У той час як більшість шезлонгів можна використовувати без матраців, установка їх може значно підвищити комфорт.

7. Колеса

Ви часто будете переміщати шезлонг? У такому випадку, можливо, краще вибрати шезлонг з колесами для зручності переміщення шезлонга по палубі або на відкритому повітрі.

 8. Вага

Якщо ваш шезлонг потрібно буде підняти, перемістити або покласти на зберігання, важливо враховувати вагу рами. Його легко перемістити? Якщо немає, можливо, краще вибрати лежак, який можна легко підібрати. Більш легкі шезлонги зазвичай мають алюмінієвий каркас або платісковий.

 9. Зберігання

Особливо в таких ситуаціях, як пляжні будиночки або будинку відпочинку, може виникнути необхідність зберігати шезлонги всередині в періоди, коли власність не використовується. У цих випадках можливість штабелювання шезлонгів може бути хорошим варіантом для полегшення зберігання в невеликих приміщеннях.

 10. Висота спинки

Шезлонги влаштовані по-різному, а положення і висота спинки залежить від шезлонга. Деякі спинки нижче інших. Спинка, яка добре підтримує голову, значно підвищить комфорт. При тестуванні шезлонга завжди враховуйте, наскільки добре спинка підтримує вашу голову. Це має великий вплив на ваш відпочинок.

Немає товарів

Вгору