Працюємо:

з 9:00 до 18:00

Без вихідних

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Столи лабораторні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Купівля ідеального лабораторного столу може виявитися досить важка, якщо тільки, ви не знаєте, з чого почати. Ви можете придбати, як готові моделі, так і розроблені індивідуально для вашої лабораторії. Ми допоможемо підібрати такий стіл, який зможе збільшити робочий простір.
Ви можете уникнути всіх складнощів при покупці лабораторного столу. Наші консультанти виходячи з ваших запитів, спроектують такий стіл, який буде досить великим для роботи в лабораторії, але в той же час зможе легко розміститися в лабораторії. Купуючи нашу продукцію можете не сумніватися в її якості.

Розглянемо ключові моменти при підборі столу на прикладі наших двох видів лабораторних столів (стіл учительський і стіл учнівський).

 

 

Безпека. Наші столи спроектовані таким чином, щоб забезпечити чистоту, організованість і порядок. Так наприклад столи, обладнані висувними полками для клавіатури, або ж їх можна використовувати, як поверхню для фіксування результатів дослідів на папері, тим самим зменшуючи ризик взаємодії з реактивами. Також ці полки допоможу зберегти робочий простір, в момент експериментів, частина не потрібних предметів можна скласти на ці полки.

 

Якщо стіл буде використовуватися для роботи з хімічними речовинами, варто звернути увагу на хімічно стійкі поверхні. Так наприклад стільниця може бути виготовлена ​​з ламінованої ДСП 18 мм з пластиковим покриттям 0,3-0,5 мм., Що в свою чергу дозволить уникнути пошкодження столу.

Простір. Швидше за все, ви вже знаєте який стіл, з якими характеристиками вам необхідний, якщо ж ні, наші консультанти допожуть вам спроектувати персональний стіл виходячи з ваших уподобань. Перш за все, вам потрібно подумати, для чого буде використовуватися стіл, і зрозуміти які завдання він буде виконувати. Розгляньте варіант розміщення таблиці або дошки поруч зі столом, так наприклад, ми можемо запропонувати вам крейдяні або маркерні столи, різних розмірів і конфігурацій. Вибір дошки значно збільшить робочий простір на столі.

Мобільність. Ви також можете вибрати параметр мобільності столів. Так наприклад комплект лабораторних столів зображений вище, може використовувати як монолітне стаціонарне спорудження, так і мобільні легко переміщувані столи.

Місце для зберігання. У більшості лабораторних кабінетах, різко постає питання ефективного зберігання, так наш лабораторний комплект містить у собі ящики для зберігання. У цьому столі використовується все так, щоб у вас було організоване робоче простір.

Функції. Виходячи з ваших запитів столи можуть бути обладнані розетками (без проводів). Ми можемо не тільки розробити індивідуальні лабораторні столи, а й додати функцій, адоптовані для вашої лабораторії.

Регульованість. Якщо вам потрібні учнівські столи для лабораторій регульовані по висоті - це не проблема, адже у нас такі моделі. З регульованими ніжками ви зможете індивідуально підібрати необхідну вам висота столу, які відповідають вашим поточним або майбутнім потребам.
 
Підсумуємо те, що слід враховувати при покупці лабораторних столів:

Визначтеся з розміром столу, його функціями, адже є ті функції які ви могли не врахувати, але вони можуть виявитися критично важливими. Вам потрібен не стандартний стіл, не турбуйтеся, ми допоможемо створити вам індивідуальний проект.

Створюйте власні лабораторні таблиці сьогодні
Ми можемо виготовити лабораторні меблі на замовлення відповідно до ваших вимог. Ми будемо працювати з вами, щоб ваша лабораторія сприяла підвищенню продуктивності та ефективності. Незалежно від того, наскільки унікальні ваші потреби, ми можемо допомогти вам знайти найкращі рішення.

Ми проектуємо, виготовляємо і встановлюємо індивідуальні лабораторні столи. Дізнайтеся, як ви можете поліпшити робочі процеси за допомогою дизайну своєї лабораторії, зателефонувавши нам сьогодні.

Вгору